Vítame Vás na Kysuciach...

uvod

...vítame Vás v penzióne SKALOVKA!


Penzión Skalovka leží v nadmorskej výške 500 m.n.m. v podhorskej osade obce Staškov -
- U Belkov.
Pred penziónom žblnká potok Bahana, v blízkosti sa rozprestierajú vŕšky cheapest place to buy viagra Beskýd a príroda, ktorá je ideálna pre rodinné dovolenky, oddych a pobyt na čerstvom vzduchu. Okolie je ako stvorené pre turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. Areál penziónu ponúka bohaté možnosti pre aktívny oddych a športové vyžitie.
Prírodné kúpalisko Vám v letnom období poskytne príjemné osvieženie, športovci majú k dispozícií udržiavané ihrisko a pre najmenších návštevníkov máme v ponuke detské ihrisko a pieskovisko.
Adrenalín si môžete zvýšiť na našom PAINTBALLovom ihrisku. Poskytnutie kompletnej profesionálnej výzbroje je samozrejmosťou.

V súkromí penziónu Skalovka je možné usporiadať:

- teambuilding
- firemné posedenie
- rodinné oslavy
- spoločenské oslavy
- rozlúčky so slobodou
- menšie svadby
- posedenie pri guláši
- stretávky zo základnej, strednej, vysokej školy
- a iné akcie podľa Vašich predstáv

Dôležitý dopravný uzol mesto Čadca je vzdialený len 8 km od penziónu, ktorý je dobre dostupný v lete i v zime – po udržiavanej asfaltovej ceste.
Veríme, že penzión Skalovka vo Vás zanechá len príjemné zážitky a stane sa pre Vás miestom, ktoré budete radi pravidelne navštevovať.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

 

 

A r e á l penziónu

Areal penzionu

Areál penziónu je výnimočný svojou veľkou rozlohou a množstvom aktivít, ktoré ponúka svojim hosťom. Prírodný bazén, ohnisko, grill, športové a detské ihrisko, mini ZOO, Paintball, záhradné posedenie pre 80 ľudí

P a i n t b a l l

 Paintball

Akčný adrenalínový šport, ktorý utuží Vaše priateľstvá alebo Váš firemný kolektív. Profestionálna výstroj, profesionálne zbrane a rozľahlé hracie pole Vám zaručí nezabudnuteľné zážitky.

top